Każdy człowiek ma inny gust i lubimy różne rzeczy. Dlatego jesteśmy tacy unikalni i oryginalni. Nie wiadomo, w jaki sposób warunkują się nasze wybory, jednak jest to niesamowite i przynajmniej chroni przed nudą. Niektórzy uwielbiają styl nowoczesny, jeżeli chodzi o urządzanie mieszkania, czyli na przykład minimalizm i proste rozwiązania w dobrym stylu.

Zegary stylizowane na stare

zegar retroMnie od dawna pasjonowały różne starocie. Uwielbiałam wystrój mieszkania mojej babci i stare rzeczy. Dlatego moje mieszkanie urządziłam w podobnym stylu. Jednak potrzeba mi było jeszcze jednej rzeczy. Zauważyłam, że nie mam w domu żadnego zegara ściennego. Taki dodatek zawsze się przydaje,ponieważ sprzęty elektroniczne lubią się czasem rozładować i wtedy nie wiemy, która jest godzina. Dlatego wybrałam się w poszukiwaniu jakiegoś zegara, pasującego do mojego wnętrza. Gdy weszłam do mojego ulubionego sklepu, od razu urzekł mnie niesamowity zegar retro który podbił moje serce do tego stopnia, że nie chciałam już żadnego innego zegara. Był przepiękny i bardzo solidnie wykonany. W kolorze przydymionego jasnego brązu, ciemne wskazówki w nierównomiernych kształtach. I co najważniejsze, o pełnych godzinach wydawał z siebie dźwięk dzwonu, taką imitację. Wiedziałam, że będzie to dla mnie najlepszy wybór, ponieważ zawsze marzyłam o takim zegarze. Moja babcia miała podobny, ale takiego już identycznego niestety nie dostanę, bo ten babci się zepsuł.

Ze sklepu wróciłam zadowolona, z dużym zegarem ściennym w kartonie. Ładnie mi go zapakowano, żeby nie zniszczył się w transporcie. Od razu wywierciłam dwie dziurki i mogłam go powiesić. Pomieszczenie nabrało teraz jeszcze większego stylu i nie mogłam się przestać wpatrywać w te piękne wskazówki i idealną obudowę zegara.