Zawsze lubiłem mieszkać w komfortowych warunkach, do których byłem przyzwyczajony. Kiedy udało mi się wylicytować mieszkanie za niezłą sumę to byłem zadowolony. Zawsze chciałem mieć coś własnego i w końcu udało się ten cel zrealizować.

Wyremontowane mieszkanie z nowymi meblami

remonty mieszkań bydgoszczW mieszkaniu konieczny był remont, ponieważ nie było ono w najlepszym stanie. Nawet zlewy i wanna były do wymiany a kaloryfery to od dawna nie nadawały się do niczego. Wszystkiego się pozbyłem, gdyż  zamierzałem mieszkanie umeblować od podstaw. Najpierw musiałem je koniecznie wyremontować. Znalazłem fachowca, który wykonywał remonty mieszkań bydgoszcz i ustawiłem się z nim na konkretny termin. Kiedy zobaczył w jakim stanie jest mieszkanie to dopiero podał mi koszt całego remontu. Trochę sobie zawołał, ale nie dziwiło mnie to, ponieważ do zrobienia było na prawdę wiele. Remont rozpoczął od łazienki, gdzie skuł wszystkie kafelki i wyrównał ściany. Zakupiłem już kafle łazienkowe i kabinę prysznicową oraz wc, by od razu wszystko mieć od ręki. Kiedy łazienka została wyremontowana to ani trochę nie przypomniała tej starej. Wyglądała cudownie. W następnej kolejności zabraliśmy się za kuchnię. Tam remont trwał nieco dłużej, ponieważ powierzchnia była większa i też chciałem mieć kafle na ścianach i podłogach. Ostatecznie remont został ukończony po ponad miesiącu. W mieszkaniu było na prawdę sporo do zrobienia i face nieźle się napracował. Zapłaciłem mu kwotę, na którą się umówiliśmy i wprowadziłem do nowego mieszkania.

Znajomi byli pod wrażeniem widząc jakich zmian dokonałem. Wszyscy widzieli w jakim stanie wcześniej było to mieszkanie i gratulowali mi wytrwałości. Mieszkało mi się tutaj doskonale od samego początku i cieszyłem się z zakupu tego mieszkania.