Jestem mamą dwóch małych chłopców – 5 letniego Franka i 3 letnie Jaśka. Czasami ciężko znaleźć coś, co naprawdę ich zainteresuje i zajmie, abym mogła swobodnie coś zrobić w domu, na przykład posprzątać. Ostatnio u nas z tym coraz gorzej, gdyż chłopcom już wszystko się znudziło. Musieliśmy z mężem wymyślić coś innego.

Innowacyjne zabawki dla dzieci

zabawki interaktywne dla chłopcówUsiedliśmy z mężem, kiedy chłopcy już spali, razem przed laptopem i staraliśmy się znaleźć ciekawe gry, zabawy dla dzieci, które naprawdę im się spodobają. Znaleźliśmy sklep internetowy, który oferował zabawki interaktywne dla chłopców. Od razu nas to zaciekawiło, co taki sklep może zaoferować. Weszliśmy i zobaczyliśmy mnóstwo propozycji zabawek, które naprawdę zajmują dzieci na trochę czasu. Sprawdziliśmy opinie tych zabawek w internecie na różnych forach i rodzice byli zachwyceni. Dzieciaki były pochłonięte różnymi grami, czy zabawami, a oni w tym czasie mogli się skupić na domu. Postanowiliśmy, że zamówimy na początku dwie gry i zobaczymy, jak nasi chłopcy na to zareagują. Musimy przyznać, że dzieci były naprawdę zadowolone i wciągnięte w grę. Dawno nie widziałam, aby były tak na czymś skupione, zwłaszcza, że te gry i zabawy stymulują ich myślenie, więc dodatkowo mają szansę się przy tym rozwijać. Od razu zamówiliśmy im jeszcze kilka innych różnych gier i każda kolejna coraz bardziej im się podoba od poprzedniej. Chętnie zmieniają sobie zabawki, każda ciekawi ich z innego powodu, więc mają zajęcie na całe południe.

Cieszę się, że mogłam kupić swoim dzieciom zabawki i gry, które nie tylko ich zajmują, ale też pomagają się im rozwijać, a jest to dla mnie dużo ważniejsze. Oboje z mężem bardzo polecamy naszym znajomym ten sklep z tymi zabawkami i namawiamy ich, aby dla swoich dzieci też dokonali takiego zakupu.