Postanowiłem całkowicie zmienić swoje życie. Pierwszym celem było znalezienie pracy w Kudowie, ponieważ do tego miasta zawsze chciałem się przeprowadzić. Później zamierzałem wynająć jakieś mieszkanie i wszystko rozpocząć od nowa. W moim mieście już nic mnie nie trzymało.

Pobyt w komfortowym i tanim apartamencie

apartamenty w kudowiePracę załatwił mi znajomy, który prowadził własną firmę i akurat szukał przedstawiciela handlowego. Zaoferował mi również lokum na czas, aż nie znajdę sobie jakiegoś mieszkania. Pracę miałem zacząć od zaraz i od razu przeprowadziłem się do Kudowy. W znajomego mieszkaniu przebywałem chwilę, ponieważ szybko chciałem znaleźć coś własnego. Interesowały mnie wyłącznie apartamenty w kudowie i jeden z nich chciałem sobie wynająć. Ofert na rynku nieruchomości było dość sporo i miałem w czym wybierać. W oko wpadł mi apartament, który mieścił się blisko mojego miejsca pracy. Jego wynajęcie kosztowało niewiele jak na standard, który był. Co prawda widziałem tylko zdjęcia, które były zamieszczone na stronie internetowej biura nieruchomości i zdecydowałem się rzecz jasna pojechać na miejsce i ten apartament obejrzeć osobiście. Pobyt w takim miejscu zdecydowanie by mi odpowiadał, ponieważ apartament był bardzo luksusowy i komfortowy. Wynająłem ten apartament i wpłaciłem kaucję, która wynosiła dwukrotny czynsz. Znajomy dał mi zaliczkę, ażebym mógł opłacić ten apartament. Przeniosłem się do niego w ciągu jednego dnia, bo nie miałem dużo rzeczy a lokal był wyposażony we wszystkie meble.

Przeprowadzka do tego miasta była doskonałą decyzją. Praca bardzo mi się podobała i miasto również. Szybko odnalazłem się w nowym mieście i nawet poznałem wiele interesujących osób. Zarobki miałem na tyle wysokie, że mogłem sobie pozwolić na wiele.