Z wieloma znajomymi ze studiów nadal utrzymywałam kontakt, ponieważ mieszkaliśmy w tym samym mieście. Najczęściej jednak widywałam się z Adasiem, którego lubiłam ze wzajemnością. Niedawno otworzył własną firmę i powodziło mu się całkiem nieźle, co mnie naturalnie cieszyło. 

Zlecenie koledze zaprojektowania wnętrz w mieszkaniu 

projektowanie wnętrz lubinZdecydowałam się na kupno dużego mieszkania, bo ceniłam sobie przestrzeń. Oczywiście dość szybko okazało się, że nie potrafiłam zaprojektować wnętrz, ponieważ nie miałam żadnego pomysłu. Była to jednak idealna okazja, by zwrócić się do Adama, bo on wykonywał właśnie profesjonalne projektowanie wnętrz Lubin był miastem, gdzie mój kolega prowadził firmę, ale działał w całym województwie. Miałam jednak nadzieję, że znajdzie dla mnie wolny termin. Spotkałam się z nim w swoim nowo kupionym mieszkaniu i od razu wyjaśniłam w jakim celu go zaprosiłam. Adaś był zachwycony, że zwróciłam się do niego po pomoc i obiecał, że zaprojektuje dla mnie wnętrza najlepiej jak potrafi. Był to zdolny chłopak i wiedziałam, że mogłam mu całkowicie ufać, dlatego dałam mu wolną rękę w działaniu. Zresztą dobrze się znaliśmy i wiedział co lubię, dlatego byłam pewna, że wnętrza w mieszkaniu zostaną zaprojektowane w taki sposób, że będę zachwycona. Adam poważnie podszedł do tego zadania i już po miesiącu przedstawił mi kilka rozwiązań. Chłopak był świetny w swoim fachu i wiedziałam już, że czeka go ogromny sukces zawodowy. Jego projekty wnętrz były zdecydowanie przemyślane.

Po wakacjach przeprowadziłam się do nowego mieszkania, które kompleksowo było już wyposażone. Często zapraszałam do siebie znajomych, ponieważ w końcu miałam sporo miejsca i wszystkich mogłam pomieścić. Znajomi lubili mnie odwiedzać, co mnie oczywiście cieszyło.