Kiedy kupiłem pierwszego gekona, nie myślałem jeszcze o tym, że tak zachłysnę się terrarystyką jako hobby i powiążą z nią ostatecznie moją przyszłość. Stopniowo powiększałem swoją hodowlę, a gdy miałem okazję zapoznać się z tynkiem terrarystycznym w Polsce i zorientować się, czego tu brakuje, to postanowiłem otworzyć własny sklep o takiej tematyce.

Warszawa – tanie drukowanie profesjonalnych wizytówek

niedrogi druk wizytówek w warszawieDługo planowałem otwarcie sklepu. Miejscówkę już miałem, musiałem jeszcze jednak zebrać odpowiedni asortyment, który pasowałby każdemu hodowcy profesjonalnemu, jak i amatorskiemu. Tak więc bardzo mocno przygotowałem się do ruszenia ze sklepem, a jednocześnie dbałem o to, by moja niewielka hodowla zwierząt egzotycznych również była jakościowo dobra i pełniła bezpośrednio ważną część mojego sklepu. Gdy miałem akurat zamówienia na młode jaszczurki, to pomyślałem, że już na tym etapie powinienem reklamować się ze swoim sklepem. Najlepiej byłoby dorzucać swoje wizytówki klientom, co by mogło jeszcze bardziej pomóc w zapamiętaniu mojego biznesu. Znalazłem niedrogi druk wizytówek w Warszawie, który pasował mi pod wieloma względami. Szczególnie jeśli chodzi o cenę, bo akurat miałem większe zobowiązania finansowe w sklepie, to też liczyłem na wydrukowanie wizytówek jak najmniejszym kosztem. Na szczęście udało się tego dokonać bez strat w jakości i profesjonalnym utworzeniu tych kart.

Powiem szczerze, że pierwszy raz, gdy zobaczyłem swoją wizytówkę, gdzie znajdowało się moje imię i nazwisko oraz nazwa mojej firmy, to poczułem się wyjątkowo. Wtedy uświadomiłem sobie, że w końcu rozwijam swoją działalność. W końcu byle kto nie ma wizytówek, którymi może się dzielić z klientami. Liczyłem, że to pomoże w rozreklamowaniu hodowli i sklepu.