Lubiłam ubrania i miałam ich dużo. Do tego wiadomo musiały być też buty i torebki. Mąż tego nie rozumiał, ale akceptował. Co miesiąc kupowałam sobie coś nowego i zapełniałam swoją szafę, która po jakimś czasie jednak przestała mi wystarczać. Zabrakło mi miejsca na nowe rzeczy.

Dużo miejsca na ubrania w szafie przesuwnej 

szafy przesuwne na wymiar warszawaNa szczęście miałam wyrozumiałego męża i zamiast kazać wyrzucić mi ubrania, to powiedział, że coś wymyśli. Wpadł na pomysł, żeby w przedpokoju zamontować szafę przesuwną, w której na pewno się ze wszystkim pomieszczę. Od razu się zgodziłam mimo, iż wiedziałam, że tanie nie były takie szafy przesuwne na wymiar Warszawa była miastem, gdzie firmę meblową prowadził przyjaciel mojego męża i to do niego właśnie postanowił się zgłosił. Nie liczył na zniżkę, tylko na solidną i przestronną szafę przesuwną. Mąż wykonał dokładny pomiar i wiedział w jakich wymiarach potrzebna była szafa przesuwna. Do przyjaciela pojechał już następnego dnia i byłam podekscytowana faktem, że od razu mój mąż wszystkim postanowił się zająć. Okazało się, że jego przyjaciel osobiście będzie u nas montował szafę przesuwną i ta wiadomość mnie ucieszyła. Na dodatek mąż zamówił szafę z lustrami i zrobił mi tym ogromną niespodziankę. Będę mogła od razu się przejrzeć a wcześniej takiej możliwości nie miałam. W piątek z samego rana męża przyjaciel się pojawił ze wszystkim i od razu zabrał do pracy. Tego samego dnia szafa była już gotowa i przeniosłam do niej wszystkie swoje rzeczy. 

Szafa była tylko dla mnie i miałam w niej mnóstwo miejsca. Mogłam dalej kupować dużo ubrań i niczym się nie przejmować. Mężowi  byłam bardzo wdzięczna za to, że zdecydował się zainwestować w tę szafę, bo w przeciwnym razie pewnie musiałabym niektórych ubrań się pozbyć.