Rowery dla dzieci to bardzo specyficzny segment. Bowiem znajdziemy tu tak przeróżne oferty, że naprawdę ciężko się zdecydować na konkretny model. Jednakże zawsze warto mieć na uwadze, że najlepsza oferta to ta, w której jakość i cena pozostają w idealnej harmonii. 

Dziecięcy Level Mini 2.0 od Krossa

kross level mini 2.0Jeśli szukamy jednośladu, który posłuży naszemu dziecku przez najbliższe lata, a przy tym będzie komfortowy i bezpieczny, to Level Mini jest ofertą skrojoną na miarę naszych potrzeb. Ten jednoślad jest wyposażony w aluminiową ramę, której waga jest bardzo niska, co z kolei przyczynia się do lepszej sterowności pojazdu. Koła są w rozmiarze dwudziestu cali, a opony pochodzą od popularnego, niemieckiego producenta. Każdy dzieciak zwraca uwagę na to jak wygląda jego rower, a parametry techniczne często schodzą na drugi plan. Dlatego też Kross świetnie zaprojektował ten rower, również od strony wizualnej. Począwszy od kolorów, a na ciekawej ekspozycji logotypu, skończywszy. Kross Level Mini 2.0 to koszt około ośmiuset pięćdziesięciu złotych. Jednakże, gdy zaczekamy do posezonowych wyprzedaży, na pewno uda się nam go nabyć w dużo niższej cenie. Levela Mini znajdziemy zarówno w sklepie firmowym producenta, jak i w wielu sklepach rowerowych działających online. Cena jest mniej więcej taka sama w każdym z wymienionych miejsc. Warto też nadmienić, że Mini jest wyposażony w sześciobiegowy napęd, co w przypadku rowerów dziecięcych konkurencji, wcale nie jest standardem. Level Mini to również doskonały pomysł na prezent.

Które dziecko nie marzy o super rowerze, który nie tylko będzie szybki, ale będzie równie dobrze wyglądał? No właśnie, raczej każde i to bez względu na płeć. Cena tego roweru to dobrze zainwestowane pieniądze, które zwrócą się w postaci wielu, niezapomnianych dla dziecka chwil.