Zawsze były mi bliskie dwie rzeczy – handel oraz przemysł. Moi rodzice prowadzili własną działalność gospodarczą, a wujek pracował w fabryce. Dzięki temu miałem pasję, którą chciałem jakoś przełożyć na pracę zawodową. Od początku wiedziałem, że łatwo nie będzie, ale dałem sobie radę, bo porażki nigdy mnie nie zrażają.

Przetwornik drgań to hit sprzedaży

przetworniki drgańZałożyłem sklep stacjonarny oferujący różnorodne artykuły do maszyn przemysłowych. Były to zarówno duże, jak i małe rzeczy. Starałem się, by były w jak najlepszej cenie, by klienci do mnie wracali. Sam musiałem się doszkolić, żeby wiedzieć co do czego pasuje i co polecać klientom. Niespodziewanie okazało się, że największą popularnością cieszą się u mnie przetworniki drgań. To bardzo małe, ale ważne części w maszynie. Mają czujniki generujące sygnał, są stworzone ze stali nierdzewnej, więc nie będą korodować ani się odkształcać. Moje przetworniki drgań są tak dobre, że nadają się nawet do maszyn stojących w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem, pożarem, czy uszkodzeniami mechanicznymi. Mam także przetworniki, które można stosować w bardzo wysokich lub niskich temperaturach, z technologią dwuprzewodową, wszystkie z certyfikatami i atestami. Przy sprzedaży przetworników ważne są także takie elementy jak zakres częstotliwości, zakres temperatur, długość kabla, mocowanie gwintu– od tego zależy do jakich maszyn będzie można dać taki przetwornik by działał on skutecznie.

Obecnie w sklepie mam bardzo dużo przetworników, ponieważ one się świetnie sprzedają, a klienci stale pytają o kolejne modele. Oczywiście sprzedaję także inne produkty, takie jak czujniki, systemy sterowania, liczniki, kable i wiele innych. Stale poszerzam ofertę handlową, by mój biznes mógł się jeszcze lepiej rozwijać.