Bielizną damską interesowałam się od wielu lat i dlatego właśnie postanowiłam otworzyć swój sklep. Współpracowałam z koleżanką, która była projektantką i to ona dla mnie wykonywała różne modele bielizny damskiej a wszystko doskonale się sprzedawało.

Wiele modeli wygodnych biustonoszy w sklepie

wygodny biustonosz push-upStawiałam nie tylko na wygodę, ale także elegancję. Taką właśnie bieliznę sprzedawałam w swoim sklepie. Kiedy moja koleżanka wyjechała za granicę, żeby robić międzynarodową karierę w świecie mody to podjęłam współpracę z producentem bielizny. Towar miał dobrej jakości i na jego zbyt nie narzekałam. Pewnego dnia jedna z klientek zapytała czy dostanie u mnie wygodny biustonosz push-up i pokazałam jej kilka modeli. Była to nowa klientka w moim sklepie i od razu poinformowałam ją, że posiadam w ofercie tylko wygodne biustonosze, które klientki dość sobie chwaliły. Zdecydowała się na zakup. Była zaskoczona, że miałam dostępnych tak wiele modeli i powiedziała, że jak będzie zadowolona to do mnie jeszcze wróci. Wiedziałam, że to była kwestia czasu, bo znałam swoje produkty. Owa klientka po tygodnia przyszła ponownie. Kupiła u mnie za jednym razem kilkanaście biustonoszy i wybrała różne modele. Pochwaliła mój sklep wśród swoich koleżanek i zaznaczyła, że mam się spodziewać, że się pojawią. Tego samego dnia po południu przyszło do mnie kilka kobiet, które kupiły u mnie dużo bielizny damskiej. Znałam się na biustonoszach i zawsze wiedziałam jakie modele warto było sprowadzić od producenta.

Moja przyjaciółka odwiedziła mnie po kilku miesiącach i jej przyjazd był dla mnie miłą niespodzianką. Powodziło jej się i odniosła sukces co mnie cieszyło. Nadal projektowała bieliznę damską, która dostępna była w modnych butikach za granicami naszego kraju.