Nie mogłam się doczekać, aż będę mogła zacząć kurs na prawo jazdy. Oczekiwałam tego momentu i bardzo się cieszyłam z powodu osiągnięcia pełnoletności. W końcu mogłam rozwinąć skrzydła i nie musieć mieć pozwolenia rodziców na wszystko co tylko możliwe. W końcu nastąpił ten wspaniały dzień osiemnastki.

Kurs na prawo jazdy w dobrej szkole

szkoły jazdy - ceny w KrakowieZaraz po osiągnięciu przeze mnie pełnoletności, zaczęłam przeglądać sobie oferty każdej szkoły jazdy – ceny w Krakowie bardzo mnie interesowały. Od tego zależało ile będę musiała pracować w tygodniu, żeby to sobie jakoś rozplanować. Udało mi się po jakimś czasie znaleźć kurs akurat na moją kieszeń przyszłego studenta. Znalazłam pracę w sklepie i mogłam z powodzeniem opłacić kurs. Szkoła jazdy do której trafiłam, posiadała pozytywne opinie i wiele koleżanek z mojej klasy licealnej do niej uczęszczało. Podobno zdawały za pierwszym, maksymalnie za trzecim razem. Ja miałam nadzieję, że uda mi się zdać za pierwszym, bo wszyscy w rodzinie to kierowcy i chciałam przejąć ten talent. Ceny kursów na prawo jazdy są różne, w zależności od rodzaju kursu. Kurs może być bowiem przyspieszony, czyli realizowany w ekspresowym tempie. Wtedy wiadomo, że cena również będzie wyższa, adekwatna do poświęcanego czasu kursantom. Były też najbardziej popularne kursy podstawowe, na które uczęszczało najwięcej osób. Ja wybrałam oczywiście wariant podstawowy, ponieważ nigdzie się nie musiałam spieszyć.

Nie myślałam, że nauka na kursie prawa jazdy będzie aż tak przyjemna. Wszystko wchodziło mi do głowy o wiele szybciej niż w zwykłej szkole. Dostaliśmy materiały do nauki w domu i ćwiczyłam po zajęciach, żeby jak najszybciej się wszystkiego nauczyć i zdać za pierwszym razem. Oczywiście, nie było to łatwe, ale przyznam skromnie, że mi się udało.