Jeśli znalazło się swoją drugą połówkę, wówczas miłość należy celebrować przez cały rok. Jednak są daty, które aż proszą, aby wyjechać tylko we dwoje, zaszyć się w jakimś zacisznym hotelu spa i korzystać z życia.Sprawdź, gdzie pojechać, aby uniknąć wielogodzinnej podróży i mieć pod ręką nie tylko wygodny hotel, ale także piękne okolice.

Romantyczne hotele spa

hotel spa - wielkopolskieTymi datami są walentynki, data poznania się, zaręczyny, rocznica ślubu lub weekend pomiędzy stresującymi deadline’m. Nie ważne jaka to okazja, ważne, że macie ochotę wspólnie ją świętować. Szczególnie jeśli wyjazd ma być krótki i nastawiony na ładowanie akumulatorów warto wybrać dogodnie położony hotel spa – wielkopolskie na przykład jest regionem, do którego każdy będzie miał blisko. Ponadto wygodne drogi prowadzące z wielkich miast zapewnią dojazd w ciągu kilku godzin, bez spędzania połowy dnia w podróży. Natomiast okolice malowniczych lasów i jezior sprzyjają romantycznym spacerom oraz zwiedzaniu ładnie położonych miasteczek. Kiedy doliczyć do tego możliwość wyspania się bez potrzeby nastawiania budzika oraz relaks w wannie z jacuzzi, to lepszego sposobu na spędzenie romantycznego weekendu nie można sobie wymarzyć. Przed wyjazdem warto także poszukać pakietów na zabiegi spa we dwoje. Może to być romantyczny masaż przeprowadzany w tym czasie, ale coraz popularniejsze są zabiegi na ciało np. piwna kąpiel, która przypadnie do gustu obojgu.

Nawet jeśli planowany romantyczny pobyt w hotelu spa nie przypada na luty, który jest miesiącem zakochanych i obfituje w specjalne pakiety na romantyczny pobyt, warto spytać w recepcji, czy w danej chwili można liczyć na jakąś ciekawą ofertę. Być może dzięki temu zakochani zyskają butelkę powitalnego szampana lub chociaż kieliszek dobrego wina do kolacji.