Szyciem garniturów na miarę zajmował się mój ojciec, a ja wiedziałem, że już niedługo przejmę ten biznes i będę samodzielnie zajmował się tym dla klientów. Postanowiłem przede wszystkim sprawdzić od samego początku jak przebiega proces szycia garnituru.

Jak szyje się garnitury

szycie garniturów na miarę w GdańskuTak, aby zaproponować moim klientom, którzy przyjdą do naszego salonu krawieckiego bardzo dobre warunki finansowe oraz przede wszystkim jakość, którą będą mogli później chwalić się na co dzień używając taki garnitur. Szycie garniturów na miarę w Gdańsku zawsze przebiegało w bardzo podobny sposób. Chodziło przede wszystkim o to, aby dokładnie zmierzyć zainteresowanego klienta, aby następnie podjąć się w kolejnym etapie pracy projektowania oraz samego uszycia. Istotne było także na początku ustalenie z klientem materiału z jakiego ma być stworzony garnitur. Czasami owszem klienci nie bardzo znali się na tej tematyce, dlatego ja jako osoba odpowiedzialna i profesjonalna w tym biznesie potrzebowałem znać się na wszystkim, aby dobrze doradzać każdemu klientowi. Szycie garniturów na miarę w gdańsku trwało od kilku dni, do kilku tygodni w zależności od stopnia skomplikowania usługi oraz dostępności materiałów, chociaż ja staram się zawsze, aby mieć wszystkie możliwe materiały, które na pewno sprawią, że klienci szybko mogą zamówić u mnie garnitur. Garnitur skrojony na miarę na pewno okaże się znacznie lepszy niż taki kupowany w sklepach, jednak wszystko też zależy od indywidualnych potrzeb oraz budżetu.

Na przykład z racji bardzo ważnej okazji, w której będą brali udział. Szycie garniturów na miarę dawało mi całkiem dużo przyjemności każdego dnia. Każdy garnitur wyglądał zupełnie inaczej, stąd ta praca była bardzo satysfakcjonująca i co najważniejsze dochodowa.