Wiele osób zmaga się z różnego rodzaju kompleksami, a upływ czasu negatywnie wpływa na ich samopoczucie. Różnego rodzaju zmarszczki i niedoskonałości skórne powodują znaczne obniżenie samooceny i sprawiają, że osoby takie często szukają sposobów na skuteczne pozbycie się problemów, by poprawić jakość swojego życia i samoocenę. 

Duża skuteczność zabiegów z użyciem lasera frakcyjnego

laser frakcyjny krakówDoskonałym narzędziem, które jest niezwykle pomocne w walce ze zmarszczkami, rozstępami i bliznami, jest laser frakcyjny. Zabieg z użyciem tego nowoczesnego sprzętu przynosi wspaniałe rezultaty, dlatego metoda ta staje się bardzo popularna w obecnych czasach. Swoją skuteczność w walce ze zmarszczkami, przebarwieniami i bliznami laser zawdzięcza zjawisku fototermolizy dyfrakcyjnej. Podczas zabiegu laser frakcyjny emituje energię w odpowiedniej długości fal, powoduje to mikro uszkodzenie skóry, co sprawia, że dochodzi do zjawiska regeneracji i szybkiego gojenia blizn. W obecnych czasach bardzo popularny jest laser frakcyjny Kraków to miejsce, gdzie w dobrych gabinetach kosmetycznych można skorzystać z zabiegów, które wykorzystują to urządzenie. Zabieg ten wykonać mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy borykają się z różnymi problemami, do których należą zmarszczki, różnego rodzaju blizny, rozstępy, a także przebarwienia skóry. Po zabiegu skóra jest wyraźnie odmłodzona, poprawia się jej gęstość i sprężystość.

W gabinetach medycyny estetycznej często wykonywane są zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego. Jednak istnieją przeciwwskazania, które wykluczają jego wykonanie. Są nimi między innymi ciąża, karmienie piersią, a także nadmiernie opalona skóra, stosowanie witaminy A oraz leków zmniejszających krzepliwość krwi. Skuteczność można osiągnąć po poddaniu się serii kilku zabiegów, bo tylko wówczas rezultaty są zadowalające.