Jako młoda osoba niezbyt dbałam o swój stan zdrowia. Już przed czterdziestką nie miałam połowy zębów. Teraz, kiedy zbliżały się moje siedemdziesiąte urodziny, postanowiłam w końcu zadbać o siebie i wstawić sobie sztuczną szczękę. Wiedziałam, że wobec tego muszę się udać do protetyka stomatologicznego. Nie zwlekałam więc dłużej i zaczęłam od razu szukać odpowiedniego lekarza.

Gdzie w Olsztynie znajdę protetyka stomatologicznego?

profesjonalna protetyka stomatologiczna w olsztyniePorozmawiałam nawet na ten temat z moją przyjaciółką. Powiedziałam jej, że interesuje mnie profesjonalna protetyka stomatologiczna w Olsztynie. Okazało się, że ona sama jakiś czas temu korzystała z takich usług i może mi polecić bardzo dobrego specjalistę. Jest to wysokiej klasy protetyk stomatologiczny z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Posiada własny gabinet protetyczny i zajmuje się zarówno sztucznymi szczękami, jak i wszczepianiem pojedynczych implantów zębowych. Zachęcona takimi pozytywnymi opiniami przyjaciółki, zdecydowałam się dłużej nie wahać i zapisać na pierwszą wizytę do tego protetyka. Bardzo szybko przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Protetyk okazał się bowiem nie tylko doświadczony i solidny, ale także delikatny i udało mu się pobrać wyciski mojej szczęki i dokonać odpowiedniego leczenia w sposób praktycznie bezbolesny. Na sztuczną szczękę nie musiałam długo czekać.

Do odbioru była już kilka dni później. Kiedy była gotowa ponownie udałam się do tego stomatologa, aby ją przymierzyć i dokonać delikatnych poprawek. Byłam bardzo zadowolona z ostatecznego efektu. Tym bardziej, że szczęka okazała się bardzo wygodna i tania. Jestem bardzo zadowolona z faktu, że trafiłam na tak dobrego specjalistę, który miał szybkie terminy i przygotował dla mnie naprawdę solidną i wytrzymałą sztuczną szczękę.