Chociaż sama jestem osobą niewierzącą, wyszłam za mąż za praktykującego katolika. Kiedy urodziło nam się dziecko, mąż stwierdził, że chce je ochrzcić. Nie miałam nic przeciwko, ale nie zamierzałam zajmować się chrzcinami i przygotowywaniem posiłków dla gości. Powiedziałam mężowi, że mogę co najwyżej zorganizować catering na ten dzień.

Gdzie w Warszawie zamówię domowy catering?

domowy catering na chrzciny warszawaBardzo nie lubię wykwintnego jedzenia. Zawsze stawiam na proste, tradycyjne jedzenie. Z tego powodu zależało mi na tym, aby znaleźć domowy catering na chrzciny Warszawa okazała się miastem, w którym bez problemu można znaleźć restauracje świadczące takie usługi. Akurat moja znajoma poleciła mi jedną z nich. Była to restauracja, w której można było zamówić catering na uroczystości rodzinne. Mieli oni bogate menu, z którego wybrałam kilka tradycyjnych polskich potraw o których wiedziałam, że będą smaczne i każdemu z gości zasmakują. Wcześniej wybrałam się do tej restauracji, aby spróbować przygotowanych przez nich posiłków. Muszę przyznać, że dania były smaczne i świeże, naprawdę przypominały domową, babciną kuchnię. Miałam nadzieję, że w dniu chrzcin, przygotowane przez nich jedzenie będzie równie smaczne. Wpłaciłam zaliczkę i pozostało mi czekać. Już wkrótce przekonałam się, że wybór domowego cateringu był bardzo dobrym wyborem na taką uroczystość.

Przede wszystkim ceny za dostarczone jedzenie były o wiele niższe niż gdybyśmy chcieli wynająć całą restaurację i obsługę kelnerską na ten dzień. Dzięki temu catering wyszedł mi nawet taniej, niż gdybym chciała gotować wszystkie posiłki sama. Byłam również zadowolona z tego, że dania zostały dostarczone punktualnie i były ciepłe, od razu mogłam je stawiać na stole. Zanim goście wrócili z kościoła, wszystko było już gotowe.