Po tym jak wykupiliśmy działkę pod budowę w stolicy nie mogliśmy się doczekać, kiedy w końcu uda się postawić dom. Niestety popełniliśmy mały błąd, że zdecydowaliśmy się na trochę tańszą ekipę budowlaną, która dopiero zaczynała wyrabiać sobie renomę. Nigdy nie miałem do nich żadnych pretensji, bo wszystko robili bardzo dokładnie, ale czasowo opóźniali się ze wszystkim, z czym się dało.

Korzystanie z usług HDS-u w Warszawie

hds warszawaNajwiększy problem wynikał z tego, że sami zwozili większość materiałów swoimi autami. A gdy potrzebny był przewóz i rozładunek czegoś większego, to niestety polegali na osobie mało słownej, która dostępna była rzadko i do tego nie zawsze stawiała się ze sprzętem na miejscu. Zaproponowałem im, by porzucić taką pomoc i znaleźć hydrauliczny dźwig samochodowy na własny użytek, by z niego korzystać wtedy, kiedy będą tego potrzebowali. Usługi HDS Warszawa ma bardzo rozległe i atrakcyjne cenowo. Zadzwoniliśmy pod jeden numer i mogliśmy zacząć korzystać z dźwigu  od zaraz – mówiąc ‚mogliśmy’ mam na myśli ekipę budowlaną. I od tej pory wszystko zaczęło iść szybciej. Praktycznie przestałem wysłuchiwać wymówek, że znowu coś się obsunęło czasowo. Kilku robotników miało pozwolenie na HDS i wiedziało jak się nim obsługiwać, więc w kilka rundek udało się ściągnąć wszystko na budowę, rozładować i zająć się dalszą pracą.

Dzięki HDS-owi ekipa nadrobiła ogrom czasu straconego na samym początku, także finalna obsuwa była akceptowalna biorąc pod uwagę wcześniejsze problemy. Z efektu końcowego byłem bardzo zadowolony, a robotnicy jeszcze zeszli trochę z ceny, przepraszając za kłopoty. Stwierdzili, że teraz będą wiedzieć, z czyich usług korzystać, gdy będą potrzebowali dźwigu, a kogo pod tym względem omijać szerokim łukiem.