Zbliżały się pierwsze urodziny mojej córki. Z tej okazji urządzaliśmy z mężem imprezę na jej święto. Musiałam kupić dla niej odpowiedni urodzinowy strój. Było lato, zapowiadała się piękna pogoda na ten weekend. Uznałam, że dobrym ubraniem dla małej jubilatki będzie tiulowa spódniczka. Teraz musiałam jeszcze dostać dla niej odpowiedni rozmiar ubranka.

Kupiłam śliczną tiulową spódniczkę dla córeczki

śliczna tiulowa spódniczka dla niemowlakaW tym celu udałam się do sklepu z odzieżą dziecięcą. Od razu rzuciła mi się w oczy śliczna tiulowa spódniczka dla niemowlaka. Była naprawdę piękna. Najpierw jednak zdecydowałam się jej przyjrzeć z bliska. Wykonana była z delikatnego i lekkiego tiulu. Była bardzo ładnie wykończona na brzegach tak, że miałam pewność, że materiał nie będzie się rozdzierał. Kilka warstw tiulu nawarstwione było w taki sposób, że spódniczka bardzo ładnie układała się na niemowlęciu. Spódniczka była zakładana na delikatną, nieuciskającą gumkę. Można było już łatwo ściągnąć w przypadku potrzeby przewinięcia dziecka. Jej dużą zaletą było również to, że nie posiadała widocznych szwów, które mogły upijać dziecko w trakcie leżenia. Przymierzałam tą spódniczkę mojej córeczce i wybrałam dla niej odpowiedni rozmiar. Jak się już wkrótce okazało taka tiulowa spódniczka była bardzo dobrym rozwiązaniem. Byłam z niej bardzo zadowolona. Była lekka i przewiewna, odpowiednia na lato.

 

Materiał tiulowy był hipoalergiczny i nie wywoływał odparzeń, ani podrażnień na delikatnej skórze dziecka. Spódniczkę można było również prać i suszyć mechanicznie bez problemu, że materiał się zniszczy albo odkształci. Spódniczkę można było zakładać na body, pajacyki lub majteczki. Było to bardzo praktyczne rozwiązanie zarówno dla rodzica, jak i dla dziecka. W dodatku spódniczka była dostępna w niskiej cenie.