W naszym domu zawsze był ten sam problem z ładowarkami do telefonów. Mieliśmy jedną uniwersalną i cały czas się o nią kłóciliśmy, lub nie mogliśmy jej znaleźć. W końcu po tak częstym używaniu ładowarka wysłużyła nam się. Postanowiłam wtedy, że każdemu kupię ładowarkę, żeby nie było już więcej problemów.

Ładowarki w opakowaniach antystatycznych

opakowania antystatyczneKiedyś miałam już taką sytuację, że uszkodziło mi się coś w transporcie. Tym razem nie mogłam na to pozwolić, ponieważ robiłam duże zamówienie, a ładowarki trochę kosztowały, bo były od najlepszego producenta. Dlatego zadzwoniłam do osoby obsługującej tamten internetowy sklep i zapytałam o sposoby transportu. Uzyskałam odpowiedź, że jest możliwość zapakowania zamówienia w opakowania antystatyczne które mają specjalne właściwości. Przede wszystkim, były szczelne, dzięki czemu do środka nie dostanie się żadna woda. Ładowarki w opakowaniu nie dostaną tez żadnego kurzu. Wszystko będzie hermetycznie zamknięte. Opakowanie amortyzowało też jakiekolwiek upadki. Poza tym dowiedziałam się, że opakowania te zachowują właściwości antystatyczne i nie trzeba ich wyrzucać po otrzymaniu produktu. Były to opakowania wielokrotnego użytku z zamknięciem strunowym, więc w dowolnym momencie mogłam je sobie otwierać i zamykać. Dlatego też gdy dotarły do mnie, byłam pewna, że nic złego się nie stało z ładowarkami i że wszystko będzie działało jak należy.

Każdego w rodzinie oczywiście bardzo ucieszył prezent w postaci ładowarki. Zachowaliśmy także opakowania, ponieważ ich działanie antystatyczne jest dla nas bardzo przydatne. Zauważyłam, że nikt nie chowa swojej ładowarki od razu do szuflady, tylko cały czas używają opakowania, w którym przyszło zamówienie. Jest bardzo poręczne i ja również z niego korzystam.