Moi rodzice już wiele lat temu przeprowadzili się do Belgii. Zamieszkali w tym kraju na stałe. Ja, mimo wszystko zdecydowałam się zostać w naszym rodzinnym mieście. Zbliżały się święta Bożego Narodzenia. Postanowiłam zrobić rodzicom niespodziankę. Nic im nie mówiłam, ale wzięłam w pracy długi urlop i postanowiłam przyjechać do nich na święta i sylwestra.

Poszukiwania dobrych busów do Belgii

dobre busy z kielc do belgiiZanim jednak to nastąpi, musiałam znaleźć jakiś sposób na dostanie się z Kielc do Belgii. Postanowiłam, że pojadę autokarem, ponieważ jest to najbardziej wygodny środek transportu, a ponadto, tańszy niż samolot. Musiałam teraz znaleźć dobre busy z Kielc do Belgii. Moja koleżanka podpowiedziała mi, jakimi busami ona zawsze jeździ w długie podróże. Okazało się, że jest to bardzo dobry i popularny przewoźnik, który posiada bardzo niskie, atrakcyjne ceny biletów. Z Kielc do Belgii mogłam dostać się bardzo szybko, bez żadnych zbędnych przesiadek i postojów po drodze. Podróż miała odbyć się komfortowym i wygodnym busem z klimatyzacją i toaletą, a nawet małym barkiem, gdzie można było kupić drobne przekąski oraz napoje. Uznałam, że jest to dla mnie świetne rozwiązanie i od razu zdecydowałam się zarezerwować bilety. Nie wahałam się długo, ponieważ wiedziałam, że w okresie Bożego Narodzenia, wszystkie bilety mogą zostać bardzo szybko wykupione.

Jak się już wkrótce przekonałam, to była bardzo dobra decyzja. Bus był bowiem pełen. Udało mi się w naprawdę komfortowych warunkach dotrzeć z Kielc do Belgii, do miejscowości, gdzie mieszkali moi rodzice. Byli bardzo pozytywnie zaskoczeni moją wizytą i od razu zapytali, jak minęła im podróż. Powiedziałam im, że to jedne z najlepszych busów, które oferują takie podróże z naszego rodzinnego miasta i podróż minęła mi świetnie.