Jeżeli szykuje nam się w niedalekiej przyszłość uroczysta impreza powinniśmy dopiąć, każdy nawet najmniejszy szczegół na ostatni guzik. Wszystko ma do siebie pasować i długofalowo współgrać – do samego końca uroczystości. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego też musimy poświęcić trochę własnego, cennego czasu ażeby dobrać idealne zaproszenia ns ten ważny dla nas dzień

Zaproszenia przyszedł czas, czyli jaki papier wybrać

papier ozdobny do zaproszeńPo pierwsze primo! Ustalmy na jaką imprezę będziemy szykować nasze zaproszenia. Czy będzie to nasze długo wyczekane przez najbliższych wesele, a może szalone urodziny w klubie? Bardziej oficjalne bale, na przykład te organizowane w miejscu pracy, a może coś rodzinnego typu pierwsza komunia, czy chrzest naszej pociechy? Następnie, niezależnie od uroczystości musimy ustalić jeden przewodni styl królujący na naszej imprezie i dodatkach, w tym omawianych zaproszeniach. Wszystko musi się ładnie uzupełniać. Najnowsze trendy nie pozwalają już na użycie po prostu białej kartki a4 i dostosowanej czcionki, trzeba iść z duchem czasu i wybrać nietuzinkowy format listu z zaproszeniem do gości, na różnego rodzaju uroczystości. Zaczynając od podstaw – papier ozdobny do zaproszeń, jako solidny fundament, struktura od której zawsze rozpoczynamy wybieranie. Rynek wyrobów papierniczych oferuje nam miniony różnych wzorów, kolorów, ozdobnych dodatków. W tym sezonie modne są papiery metaliczne – połyskujące złote, srebrne i miedziane. Są one najbardziej klasyczne i zawsze eleganckie dość uniwersalne – będą pasować do wielu stylów.

Niezależnie na jakie zaproszenia się zdecydujemy, musimy pamiętać o stosownej ładnej formułce napisanej na nich. Nasi gości na pewno docenią takie starania. Największym uznanie od naszych najbliższych zasłużymy sobie układając spersonalizowane zaproszenia dla każdego z osobna.