Ten rok nie jest najlepszy dla naszej rodziny. Wszystko zaczęło się od problemów ze zdrowiem mojej mamy. Miała ona wylew, ale na szczęście ze względu na szybką reakcję i świetnych lekarzy mama wyszła z tego tylko z małym paraliżem lewej części ciała. Z regularnymi ćwiczeniami i różnymi zabiegami mama z pewnością wydobrzeje.

Rehabilitacja nad morzem bardzo pomogła mamie

popularny ośrodek rehabilitacyjny nad morzemChoć mama codziennie jeździła na rehabilitację to ponieważ zbliżało się lato, pomyślałam, że mama mogłaby pojechać na jakieś wczasy rehabilitacyjne nad morzem. Zaczęłam więc szukać dla mamy jakiegoś dobrego ośrodka rehabilitacyjnego, w którym mama mogłaby spędzić trochę czasu i nie tylko poprawić stan swojego zdrowia, ale też i poznać jakiś nowych ludzi i po prostu wypocząć w miłym miejscu. W Internecie udało mi się znaleźć popularny ośrodek rehabilitacyjny nad morzem, który miał bardzo dobre opinie. Bardzo spodobała mi się oferta turnusów rehabilitacyjnych tego ośrodka – goście mieli do wyboru dużo różnych zabiegów dostosowanych oczywiście do stanu zdrowia i rodzaju schorzeń. Z tego co wiem mama bardzo lubiła korzystać z oferty hydroterapii oraz fizykoterapii i oczywiście brała też udział w różnych aktywnościach grupowych. Fajne było też to, że wszyscy goście mieli też zapewnione różne kreatywne zajęcia, a wieczorami mogli się integrować np. przy ognisku. Dla mamy były to więc jednak wczasy, które jednocześnie pomagały poprawić jej zdrowie.

Mama wróciła do domu bardzo zadowolona. Z tego co zauważyłam wygląda też o wiele lepiej i widać, że zabiegi jej bardzo pomogły. Z tego co mówiła mama to poznała też tam kilka fajnych osób, z którymi będzie utrzymywać kontakt. Może uda im się umówić na kolejny turnus rehabilitacyjny zimą albo znów latem, za rok. To, że mama z dnia na dzień dobrzeje niesamowicie mnie cieszy.