W sklepie rowerowym pracowałem już sześć lat. Pracę tę dostałem tuż po studiach i warunki finansowe mi odpowiadały. Szybko awansowałem na kierownika sprzedaży i dzięki temu mogłem decydować o wielu istotnych kwestiach związanych ze sprzedażą.

Wyprzedaż rowerów w jednym z najlepszych sklepów

rower kross cenaW sklepie posiadaliśmy mnóstwo rowerów dobrych marek. Przed sezonem rowerowym postanowiłem wprowadzić wyprzedaż, żeby zachęcić jeszcze więcej ludzi do zakupu rowerów w sklepie, gdzie pracowałem. Za dobrej jakości rower kross cena była dość spora i dlatego postanowiłem ją znacznie obniżyć. Wiedziałem doskonale jakie miałem możliwości i nic nie musiałem ustalać z właścicielem sklepu. Postanowiłem te konkretne rowery wyprzedać i zaniżyłem ich cenę o trzydzieści procent. Była to spora różnica i dzięki temu więcej osób mogło pozwolić sobie na zakup tego wspaniałego roweru. Kartkę z informacją o wyprzedaży umieściłem na witrynie sklepu i to przyniosło zamierzony efekt. Już pierwszego dnia wyprzedaży w sklepie pojawiło się mnóstwo osób zainteresowanych kupnem tego konkretnego modelu roweru. Przychodzili nawet rodzice z dziećmi ale w większości byli to młodzi i doświadczeni rowerzyści. Sprzedaż rowerów przebiegła pomyślnie i w ciągu tygodnia sprzedanych zostało dwanaście rowerów. Właściciel sklepu był usatysfakcjonowany takim wynikiem. Widział, że niższa cena wiązała się z wyższą sprzedażą i kazał mi wystawić wszystkie rowery w cenach promocyjnych. Mieliśmy najlepszą sprzedaż w miesiącu.

Otrzymałem sporą premię za przeprowadzoną akcję z wyprzedażą rowerów i nie ukrywam, że byłem z tego faktu niezmiernie zadowolony. Zarobione dodatkowo pieniądze zainwestowałem w konsolę do grania, bo chciałem ją kupić już jakiś czas temu. Teraz to było możliwe.