Bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy samochodem głównie zależy od fotelika w jakim jest przewożone. Liczne testy potwierdzają, że w sytuacji zderzenie, maluch, który jest trzymany na rękach w trakcie  jazdy, ma niewielkie szansę na wyjście cało z tej sytuacji. 

Co wyróżnia fotelik firmy Recaro?

nowoczesny fotelik recaro young sportNietuzinkowy styl wykonania, nowatorskie rozwiązania technologiczne, najnowsze systemy zabezpieczeń i szeroki zakres regulacji, wyróżnia produkt firmy Recaro na tle konkurencji. Firma jest dobrze znana na polskim rynku od lat, ponieważ od ponad dziesięciu znajduje się w czołówce najlepiej sprzedających się produktów w branży artykułów dla dzieci. Nowoczesny fotelik Recaro Young Sport, to klasyczny model fotelika z zastosowaniem najnowszych technologii z branży motoryzacyjnej. Posiada on szeroką regulacje siedziska i zagłówka, dzięki czemu dopasowuje się do kształtu i wagi dziecka. Wnętrze fotelika jest wyścielone miękką pianka posiadającą możliwość dopasowania się do ciała i jest hipoalergiczna czyli bezpieczna dla maluchów z alergiami. Boki Young Sport są dodatkowo wzmocnione, aby chronić malucha w sytuacji ewentualnego uderzenia z boku auta. Fotelik można zapiąć w każdym samochodzie, który posiada pasy bezpieczeństwa, gdyż to nimi się przypinana go do siedzenia. Foteliki są podzielone za względu na wagę i wiek dziecka i na tej podstawie trzeba go dopasować do malucha. Model Young Sport jest dostępny w sprzedaży w trzech kolorach, czarny, czerwony i niebieski i mogą w nim jeździć dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Foteliki firmy Recaro najlepiej kupować w sprawdzonych sklepach z artykułami dla dzieci, albo bezpośrednio na stronie producenta. Tylko w takich miejscach możemy kupić oryginalny Young Sport posiadający ważną gwarancję producenta.