Jednym z najbardziej obleganych kurortów nadmorskich jest Władysławowo. Znajdziemy tam piaszczyste plaże, port, lunapark i wiele innych atrakcji. Możemy się tu wybrać na romantyczne wakacje lub urlop z dziećmi.

Władysławowo – nocleg z widokiem na polskie morze

noclegi we władysławowie z widokiem na morzeWielu turystów wybiera noclegi we Władysławowie z widokiem na morze. Wyobraźmy sobie, budzimy się rano i wita nas morska bryza wiejąca przez otwarte okno. Oprócz plażowania możemy we Władysławowie znaleźć wiele innych ciekawych atrakcji. Jeśli przyjechaliśmy z dziećmi musimy wybrać się do Lunaparku Sowińskiego i do Ocean Parku. Lunapark znajduje się w centrum Władysławowa i oferuje przejażdżki kolejkami górskimi, wizytę w zamku strachu lub domu śmiechu. Warto zajrzeć do domku do góry nogami, by doświadczyć niesamowitych doznań zmysłowych. Nasz błędnik oszaleje. W Ocean Parku znajdziemy repliki morskich zwierząt w skali rzeczywistej. W sposób łatwy i przyjemny dowiemy się ciekawych rzeczy o nich. Wizyta w Domu Rybaka jest obowiązkowa, warto zajrzeć też do Prywatnego Muzeum Motyli zlokalizowanego na trzecim piętrze. Trzeba obowiązkowo zajrzeć też do Muzeum Gen. Hallera. Znajduje się one domu, w którym mieszkał generał. Obok, w domu jego adiutanta, znajduje się Muzeum Przyrodnicze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Kolejnym ważnym punktem jest odwiedzenie alei Gwiazd Sportu, na której znajdziemy płyty chodnikowe z imionami i nazwiskami słynnych polskich sportowców.

Jak widać Władysławowo to nie tylko plażowanie za parawanem. Możemy skorzystać tu z wielu atrakcji dla całej rodziny. Wybierzmy się też „ciuchcią” do Jastrzębiej Góry. Wrażenia z wyprawy będą niezapomniane. Spacer brzegiem morza podziała relaksująco na nasze zmysły. Będziemy mogli wsłuchać się w szum fal i odpocząć od zgiełku miasta.