Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w domu. To centralne pomieszczenie, w którym spotyka się rodzina oraz przyjaciele i znajomi. Można w nim oglądać telewizję, grać w gry planszowe, pić kawę lub po prostu relaksować się czytając książkę na kanapie. Dlatego też bardzo ważny jest wybór odpowiednich mebli.

Niepowtarzalny design wygodnych mebli wypoczynkowych

meble wypoczynkowe w Nowym SączuStandardowy zestaw mebli do wypoczynku to kanapa oraz dwa fotele. Obecnie meble wypoczynkowe w Nowym Sączu mają bardzo różne zestawienia. Mogą to być dwie stojące obok siebie sofy, narożniki z pufami i fotelem oraz popularna ostatnio kanapa modułowa. Ta ostatnia jest bardzo praktyczna, ponieważ zrobiona jest z kilku oddzielnych części (modułów), które można zestawiać według gustu i miejsca w salonie. Jeśli mamy niewielkie pomieszczenie warto wybrać niedużą sofę i modny loftowy fotel. Biorąc pod uwagę przeznaczenie salonu warto również pomyśleć o rozkładanej kanapie, która doskonale nada się na przenocowanie gości. Producent mebli wypoczynkowych daje nam możliwość wyboru faktury i koloru obicia. Może to być elegancka skóra ekologiczna lub gustowny żakard. Bardzo dobrze prezentują się także szenile i altary. Wszystko zależy od upodobań oraz stylu w jakim jest ma być urządzony nasz salon. Do najbardziej pożądanych kolorów, które utrzymują się już od kilku sezonów należą odcienie bieli i szarości. Są  to uniwersalne barwy, doskonale nadające się do każdej aranżacji.

To jak będzie wyglądał nasz zestaw mebli wypoczynkowych zależy tylko od nas. Obecnie rynek mebli tapicerowanych jest tak obszerny, że producenci prześcigają się w nowych pomysłach. Wielu z nich daje możliwość samodzielnego wyboru tkaniny do obicia. Dzięki temu będziemy mogli pochwalić się niepowtarzalnym wystrojem naszego salonu.