Któregoś dnia postanowiłam zmienić swój styl odżywiania z powodu mojej nieodpowiedniej figury, która doprowadzała mnie do szału. Czułam się ociężała i ciężko było mi nawet wchodzić po schodach. Wiedziałam, że muszę to jak najszybciej poprawić, bo czas leciał, a ja niestety nie robiłam się młodsza. A coraz grubsza i bez chęci do czegokolwiek.

Zdrowsze życie z wyciskarką Hurom

hurom - nowość na rynkuZaczęłam się zmieniać małymi kroczkami. Postanowiłam, że na początek zacznę od zmienienia diety płynnej. Zakupiłam wyciskarkę Hurom – nowość na rynku i postanowiłam, że sama będę sobie robiła soki i napoje i koktajle i nie będę piła niczego poza tym i wodą. Wyczytałam bowiem, że takie soki mają drogocenne działanie dla organizmu. Nie zdecydowałabym się na to, gdybym nie spróbowała takiego zdrowego soku u przyjaciółki. Gdyby nie był słodki i mi nie smakował, to pewnie za nic bym nie kupiła wyciskarki. Jednak smak był jak najbardziej słodki i wtedy dopiero zaczęłam doceniać zdrowie pochodzące prosto z natury, a nie sztuczne napoje dosładzane cukrami. Samo używanie wyciskarki było bajecznie proste. Wystarczyło włączyć guzik i umieszczać owoce. Wyciskarka pozostawiała po owocu tylko jakieś drobne odpadki. Nie tak jak sokowirówka, która nie wyciskała do końca i dużo soku w owocach jeszcze pozostawało. Zakupiłam jarmuż, szpinak, truskawki, ananasa i różne inne owoce i przeszłam do próbowania różnych zestawień soków. Niektóre były bardziej słodkie, inne mniej.

Razem z wyciskarką dostałam przepisy z sokami, których czasami używałam. Z pewnością mi się takie coś przydało. Dzięki przepisom wiedziałam, jakie smaki najlepiej do siebie pasują. Ale próbowałam też własnych kompozycji. Każdemu polecam zmianę napojów jakie pijemy, samo to już bardzo dużo daje. A teraz spróbuję jeszcze z jedzeniem.