Moja rodzina uwielbiała zimno. Dlatego byliśmy bardzo niepocieszeni faktem, że w ostatnich czasach opady śniegu są tak małe. Z wielkim wyczekiwaniem odliczaliśmy dni do dziecięcych ferii i naszych urlopów. Trzeba było bowiem wyjechać w pogoni za śniegiem i mroźnym klimatem, których tak bardzo nam brakowało w naszym mieście.

Poszukiwanie komfortowych noclegów na wakacjach

noclegi BiałkaNasze polskie góry są piękne i uważam, że z powodzeniem można tam jeździć na wypoczynek, czy ferie. My w tym roku wybraliśmy się do pięknej Białki Tatrzańskiej. Niesamowita i klimatyczna miejscowość. Już od dawna noclegi Białka były zarezerwowana przez nas internetowo, żeby później nie mieć problemu i szukać czegoś na ostatnią chwilę. Lubiliśmy mieć zapewniony nocleg. Nasza rodzina liczyła cztery osoby, ja z mężem i dzieci. Dlatego postanowiliśmy wziąć dwa pokoje obok siebie, ponieważ nie mieli czteroosobowych. Ale to dobrze, zawsze bardziej kameralnie, bo dzieci krzyczą wiecznie, że chcą więcej prywatności. Trafiliśmy na super ofertę, ponieważ mieliśmy wszystko czego trzeba. Hotel zapewniał pełne wyżywienie i nawet kilka zdjęć posiłków i szwedzkiego stołu widzieliśmy przed przyjazdem. Wyglądało to imponująca i tak samo smakowało, gdy dotarliśmy już na miejsce i mieliśmy okazję skosztować. Poza tym, hotel organizował też naukę jazdy na nartach, miał swoich własnych instruktorów i wyznaczone ścieżki. Lepiej nie mogliśmy trafić, bo akurat dzieci planowały naukę.

Wyjazd zaowocował w nowe doświadczenia, wspaniały wypoczynek i wiele przyjemnych chwil. Wraz z dziećmi udoskonaliliśmy naszą umiejętność jady na nartach i całkiem dobrze nam to szło. Pokoje były przestronne, hotel bardzo ładny i cichy, czyli było wszystko to, czego potrzebuje człowiek na swoich wakacjach.