Codzienny makijaż może zajmować od kilku do kilkudziesięciu minut. Wszystko zależy od tego, co właściwie robimy i jakich produktów do tego używamy. Jednak dbanie o wygląd może być męczące, dlatego wiele kobiet szuka rozwiązań, które pomogą im zaoszczędzić cenny czas. Jednym z nich jest makijaż permanentny.

Microblading brwi jest coraz popularniejszy

microblading warszawaWbrew swojej nazwie, makijaż permanentny widoczny jest przez około dwa lata. Zależy to od wielu czynników, dlatego trudno jest przewidzieć, jak będzie w naszym przypadku. Pozwala on na poprawienie konturu ust, stworzenie zgrabnej kreski na powiece albo na poprawę wyglądu brwi. W tym ostatnim przypadku mamy różne opcje do wyboru, np. brwi ombre albo microblading. Ta druga forma jest bardzo ceniona ze względu na wyjątkowo naturalny efekt końcowy. Polega on na wykonaniu drobnych nacięć na skórze i wprowadzeniu pigmentu. W rezultacie – który można ocenić dopiero po około tygodniu, gdy ranki się zagoją – uzyskamy efekt zagęszczenia brwi i poprawy ich konturu. Dzięki temu nie będziemy musiały poświęcać codziennie czasu na stosowanie cieni czy innych kosmetyków do brwi. Jeśli zdecydujemy się na microblading Warszawa i inne duże miasta będą odpowiednim miejscem na znalezienie profesjonalnego salonu kosmetycznego. Ponieważ rezultat jest stosunkowo trwały, a jego poprawa czy usunięcie nie takie łatwe, powinnyśmy wybrać się tylko do zaufanego miejsca, cieszącego się dobrymi opiniami klientek.

Fachowo wykonany microblading nie tylko pozwala nam zaoszczędzić czas na makijaż. Sprawia on, że zawsze wyglądamy ładniej, twarz nabiera charakteru. Dobrze wystylizowane brwi, w połączeniu z użyciem podkładu i tuszu do rzęs to już dla wielu kobiet wystarczający makijaż na co dzień, dzięki któremu prezentują się doskonale.