Szef zlecił mi interesujące zadanie. Miałem unowocześnić wszystkie biura w firmie. Głównie rozchodziło się o te pomieszczenia, w których znajdowali się konsultanci telefoniczni. Szef nie miał wszystkich na oku tak jak chciał i ja miałem znaleźć na to jakieś dobre rozwiązanie. Z pozoru wydawało się to trudne.

Nowoczesne biura ze szklanymi ścianami

montaż szklanych ścian wrocławDzięki kreatywności, której na szczęście mi nigdy nie brakowało dość szybko wpadłem na tak dobre rozwiązanie, że nawet mnie samego ono zaskoczyło. Skoro szef chciał mieć wszystkich konsultantów, to najlepszym rozwiązaniem był montaż szklanych ścian Wrocław był nowoczesnym miastem i tego typu rozwiązania stosowane były w wielu biurowcach. Znalazłem od razu firmę, która montażem szklanych ścian się zajmowała i zadzwoniłem tam po wstępny kosztorys. Cała sprawa wiązała się z wyburzeniem ścian i w ich miejsce wstawieniu tych szklanych. Sprawdziłem jeszcze czy ściany, które miały być zburzone nie były nośne i wtedy poszedłem do szefa. Przedstawiłem mu swój pomysł a on był zaskoczony. Od razu kazał mi się wszystkim zająć. Pracownicy w tym czasie wykonywali swoje obowiązki w innym budynku, który szef na czas remontu wynajął. Pracownicy firmy montującej szklane ściany pojawili się na miejscu z całym niezbędnym sprzętem i od razu zabrali się do pracy. Osobiście wszystkiego pilnowałem, ponieważ szef kazał mi się tym temat zająć do samego końca. Kiedy już szklane ściany zostały zamontowane, to zatrudniłem ekipę sprzątającą.

Szef dzięki szklanym ścianom mógł mieć wszystko pod kontrolą i dzięki temu rzadko wychodził z biura. Mój pomysł ze szklanymi drzwiami był tak dobry, że inne firmy z okolicy również zaczęły się decydować na tego typu rozwiązanie. W końcu to było bardzo praktyczne i wygodne.