Przygotowują się do ślubu, w pierwszej kolejności myślimy o suknie ślubnej, która najczęściej jest śnieżno biała. Wybór modelu jest dowolny i możemy mieć długą sięgającą do kostek, albo w wersji nowoczesnej do kolan.

Suknia projektu Rara Avis

suknie ślubne rara avisKażda przyszła panna młoda na długo przed ślubem, wyobraża sobie ten dzień i planuje jak powinien on wyglądać. Odpowiednia sala weselna, projekt zaproszeń ślubnych i strój dla panny młodej i pana młodego, muszą być idealne. Najładniejsze suknie ślubne Rara Avis znajdziemy w najlepszych salonach w całej Polsce. Są to wyjątkowe modele w stylu Boho, w których każda kobieta będzie wyglądać wyjątkowo. Bardzo kobiece, lekkie i dopasowane suknie, w których zawsze będziemy wyglądać olśniewająco. Często zawierają dużo koronek, falban i zwiewnych elementów. Markę Rara Avis charakteryzuje dbałość o najmniejsze detale, które tworzą niebanalną całość. W obecnych czasach suknie ślubna nie musi być śnieżno biała, bo nowoczesne panny młode wybierają suknie beżowe, lub białe z licznymi wstawkami w odcieniach szarości i różu. Na szczególną uwagę zasługują suknie koronkowe, które doskonale się nadają na ślub na plaży. Są to dość odważne modele, które doskonale się prezentują na kobietach o idealnych kształtach. Suknia może być na ramiączkach, z krótkimi i długimi rękawami, albo z gołymi ramionami. Nowością jest suknia ślubna z głębokim dekoltem znajdującym się na plecach, a z przodu jest zabudowana. Rara Avis, to klasa sama w sobie i gwarancja doskonałej sukni.

Suknię ślubną możemy kupić w salonie ślubnym, lub zlecić jej uszycie krawcowej. Osoby, które nie chcą wydawać dużo pieniędzy na suknię, mogą ją wypożyczyć, albo kupić używaną, gdyż zawsze są one w dobrym stanie ze względu na jednorazowe użycie.