Urządzając w swoim domu łazienkę warto pamiętać o tym, że jej wyposażenie można kupić w wersji gotowej lub w wersji na zamówienie. Dotyczy się to wszystkiego co tylko może się znaleźć w łazience. Ta informacja jest szczególnie istotna w kontekście zamontowania w łazience prysznica. Uniwersalne kabiny prysznicowe mają naprawdę niewielkie wymiary.

Większa kabina prysznicowa tylko na zamówienie

kabiny prysznicowe na wymiar WarszawaJeśli w domu potrzebna jest większa kabina prysznicowa czy wanna to można zamówić takie rzeczy zrobione pod indywidualny projekt. Oznacza to tylko tyle, że firma produkująca taką armaturę łazienkową wykona ją pod nasze indywidualne zamówienie. Jest kilka dużych firm w naszym kraju, które oferują chociażby kabiny prysznicowe na wymiar Warszawa jest miastem, w którym tych firm jest najwięcej. I wystarczy się z taką firmą skontaktować i zaprosić do domu na pomiary pracownika. Po dokonaniu pomiarów czy oględzin łazienki od razu otrzymamy od pracownika firmy kosztorys projektu takiej kabiny prysznicowej. Najważniejsze jest jednak to, że w takich zamówieniach panuje zupełna dowolność projektu. Można sobie zażyczyć kabinę, która będzie miała nawet kilka metrów kwadratowych powierzchni. A takie zamówienia nie są niczym dziwnym i zdarzają się bardzo często. W niektórych domach łazienki mają nawet kilkadziesiąt metrów kwadratowych powierzchni. Zatem nie ma się czemu dziwić, że do takiej łazienki nie będzie pasował prysznic o standardowych wymiarach.

Standardowe kabiny oferowane w sklepach z armaturą łazienkową mają niespełna metr kwadratowy powierzchni. Do ogromnej łazienki nawet nie pasuje wstawić takiej małej kabiny. Dlatego kilka firm w kraju oferuje kabiny na zamówienie. Mogą mieć dowolne wymiary i dowolne kształty. Najpierw odwiedzi nas pracownik, który dokona pomiarów łazienki i przygotuje wstępny projekt kabiny wraz z jej wyceną.