Język angielski odgrywa obecnie wielką rolę w procesie kształtowania się naszej kariery zawodowej. Wszystko jest zasługą coraz bardziej rozległych kontaktów przedsiębiorców i ich sięganie po nowe rynki, na których mogą działać. Większe pole zasięgu – większe zyski. Dlatego na rynku pracy coraz bardziej cenione są osoby, mogące się pochwalić certyfikatami z języka angielskiego.

Kurs angielskiego w firmie lub poza nią

kurs języka angielskiego w KatowicachNiejednokrotnie zdarza się, że pracodawcy w wielkich firmach i korporacjach w ramach inwestycji w swoich pracowników decydują się na zafundowanie im lekcji i kursów angielskiego. Takie rozwiązanie ma wiele plusów – taki kurs jest zazwyczaj indywidualnie dopasowany do potrzeb firmy i skupia się na tych aspektach użycia języka, które w korporacji odgrywają najważniejszą rolę. Można zatem nauczyć się negocjacji w obcym języku i podstaw z obsługi klienta, czy sprzedaży. Jeżeli jednak nie mamy w firmie takiego bonusu, warto rozważyć inwestycję w swoje umiejętności na własną rękę. Kurs języka angielskiego w Katowicach, to propozycja szkół językowych, która ma bardzo bogatą ofertę opcji. Można uczęszczać na zajęcia przez cały rok, w wakacje, indywidualnie w dogodnym terminie, a nawet online. Ta ostatnia opcja oznacza, że nie musimy nawet ruszać się z domu, aby chłonąć tak cenną i przydatną wiedzę. Nie chodzi jedynie o zadania wykonywane samodzielnie na platformie – można również rozmawiać przez kamerkę internetową ze swoim instruktorem dokładnie tak, jakby było się w sali. 

Bez względu na to, czy firma oferuje nam pakiet dodatkowych szkoleń z języka angielskiego ogólnego, biznesowego, czy też specjalistycznego, powinniśmy zainteresować się możliwością poszerzania horyzontów na własną rękę. Pracodawca z pewnością doceni nasz trud i dodatkowe umiejętności.