Powiada się, że jak nas widzą, tak nas piszą. W ostatnich latach kobiety zaczęły przykładać większą wagę do swojego wyglądu. Dużo czasu zajmuje nam dobór odpowiedniej stylizacji i kilka razy się przebieramy. Dla mnie również było to ważne, jednak kładłam większy nacisk na to, co znajdowało się pod odzieżą wierzchnią.

Wygoda w odpowiedniej bieliźnie

bielizna damska sklepMało kto zdaje sobie sprawę, że wybór odpowiedniej bielizny ma ogromne znaczenie w kształtowaniu naszej sylwetki. Dobrze dobrana bielizna zakryje nam wstydliwe boczki i sprawi, że będziemy wyglądać smuklej. Dlatego bielizna damska sklep powinien być dobrze wybrany. Stawiajmy na jakość i sprawdźmy najpierw, jaka bielizna, czyli na przykład majtki, będą sprawiały, że sukienki i spodnie będą lepiej na nas leżeć. Tak samo staniki. Każda z nas powinna mieć co najmniej ze dwa komplety idealnie dobranej bielizny. Jest to niezwykle ważne. Staniki pięknie modelują biust, zwłaszcza te z push upem i modelowanymi paskami. Ja mam w swojej kolekcji mnóstwo takiej bielizny, jednak zawsze uwielbiam przejść się po sklepach w poszukiwaniu jakichś nowości. Ostatnio weszły na rynek fajne staniki z dodatkowymi paskami, które imitują taką czarną kolię. Pięknie to wygląda, niezwykle seksownie, dlatego, gdy przymierzyłam jeden z kompletów z czarnymi paskami w moim ulubionym sklepie, to stwierdziłam, ze nie chcę go już zdejmować i na pewno znajdzie się na niego miejsce w mojej szafie.

Bielizna to podstawa kobiecej garderoby. Oczywiście kupiłam kolejny zestaw z paskami i jestem bardzo zadowolona. Leży na mnie idealnie, nigdzie nie odstaje. Biustonosz pięknie trzyma biust, mogę w nim nawet biegać i nic mi nie przeszkadza. Uważam, że był to bardzo udany zakup. Teraz myślę, czy nie kupić następnego kompletu.