Przyjmowanie legalnego suszu konopnego jest bardzo dobrym rozwiązaniem, natomiast jego palenie już niekoniecznie. Jest tak, ponieważ nieważne, co palimy, gdyż produktem tego procesu, co wynika z faktu, że to chemiczny proces, zawsze będzie dym.

Internetowe sklepy dla vaperów

waporyzatory sklepTo właśnie dym jest nośnikiem substancji smolistych i rakotwórczych, toteż inhalowanie się nim zawsze będzie ekstremalnie szkodliwe i nieważne czy pali się susz legalnej marihuany, czy też wyroby tytoniowe. Nadto, w procesie spalania, dochodzi do bardzo dużych strat w materiale roślinnym, ponieważ temperatura jest dla niego zbyt wysoka i zanim zaczną się zeń uwalniać substancje czynne, ulega on spopieleniu. Szacuje się, że podczas spalania, bezpowrotnie z dymem, ulatuje nawet 40-50% ogółu substancji czynnych. Dlatego też warto zainteresować się waporyzacją, czyli procesem, gdzie nie dochodzi do spalania marihuany, a jedynie do jej podgrzania. Na skutek powstaje nie dym, a para wodna, która jest wolna od substancji smolistych i związków rakotwórczych. Ponadto, w toku odparowywania, nie dochodzi do strat w suszu, albowiem temperatura podgrzewania jest dużo niższa od temperatury spalania. Jeżeli zainteresowały nas waporyzatory sklep online to miejsce, gdzie mamy ich największy wybór. Tam również znajdziemy najniższe ich ceny więc nie jest dziwne, że większość vaperów korzysta właśnie z ich oferty. Dodać też trzeba, że oprócz urządzeń do waporyzacji, w sklepach online, znajdziemy także mnóstwo akcesoriów.

Jeżeli chcemy kupić wysokiej jakości waporyzator, trzeba się przygotować na wydatek rzędu 700-800 złotych. Nie jest to jednak cena wygórowana, albowiem markowy vaporizer to urządzenie, które posłuży nam parę lat. Zatem jego zakup należy traktować bardziej w kategorii inwestycji aniżeli wydatku.