Najczęściej, kiedy wpadamy na pomysł drobnych podarunków dla naszych weselnych gości, by w odpowiedni sposób podziękować im za wzięcie udziału w ważnym dla nas dniu, dysponujemy określonym budżetem na ten cel. Najczęściej jest to budżet, który pozwala na zakupienie naprawdę niewielkich upominków, które stanowić będą pamiątkę tego dnia.

Drobne upominki z drewna

drobne upominki ślubne drewnianeKiedy poszukujemy małych i tanich upominków dla gości, z pomocą mogą przyjść nam różnorodne firmy, które specjalizują się w produkcji i sprzedaży niewielkich elementów wykonywanych z drewna. Drobne upominki ślubne drewniane realizowane są najczęściej z wykorzystaniem brzozowych plastrów drewna, na których grawerowane są odpowiednie życzenia i dedykacje. Grawerowanie odbywa się przy wykorzystaniu lasera, w związku z czym cały proces, który ma na celu spersonalizowanie danego upominku, jest stosunkowo tani i szybki, z czego korzystają producenci produktów tego typu. Dużą popularnością charakteryzują się również różnorodne serca wykonywane z drewna. Często do drewna mocowany jest magnes w taki sposób, by całość mogła zostać umieszczona, np. na lodówce, stanowiąc nie tylko świetną pamiątkę, ale również użyteczny element, dzięki któremu przyczepimy notatkę. Na powierzchni drewna mogą być również namalowane ciekawe motywy, najczęściej są to motywy kwiatowe, które współgrają z estetyką wesela.

Cena, jaką musimy zapłacić za wyprodukowanie pojedynczego upominku z drewna zależna jest od kilku kryteriów. Po pierwsze, w grę wchodzi rozmiar upominku, a także jego typ. Wyższą cenę zapłacimy, jeśli decydujemy się, np. na funkcjonalne magnesy. Po drugie, cena zależna będzie też od ilości produktów, które zamawiamy – im większa ilość, tym najczęściej jest niższa cena wyprodukowania pojedynczej sztuki.