Mój narzeczony niedawno wrócił z kilkuletniego pobytu za granicą. Nie chcieliśmy dłużej czekać z wszelkimi formalnościami i postanowiliśmy urządzić nasz bajkowy ceremoniał w stolicy naszego kraju, skąd oboje pochodziliśmy.

Nasze zaślubiny plenerowe w Warszawie

ślub w plenerze warszawaPodczas planowania naszej uroczystości, zapoznaliśmy się z wszelkimi formalnościami i w odpowiednim czasie udaliśmy się do urzędu stanu cywilnego celem złożenia wszelkich niezbędnych dokumentów oraz poinformowania urzędnika o tym, że nasz wyjątkowy dzień planujemy spędzić w przepięknym miejscu w stolicy. Jeśli chodzi o ślub w plenerze Warszawa ma wiele do zaoferowania. Na kilka miesięcy przed uroczystością, obejrzeliśmy kilka miejsc, które były godne uwagi. Odwiedziliśmy między innymi Łazienki Królewskie, Pałac Sobańskich czy Zalew Zegrzyński. Po wielu konsultacjach, zdecydowaliśmy się pobrać w przepięknych Łazienkach, których klimat i atmosfera była godna pozazdroszczenia, a przyroda tego miejsca zachwycała. Przygotowania do uroczystości były bardzo zajmujące, lecz dzięki pomocy przyjaciół oraz fachowców, którzy znali się na organizacji tego rodzaju ślubów, wszystko przebiegało sprawnie. Do ślubu w plenerze, zamówiliśmy przystrojone krzesła, ozdoby oraz podesty do nagłośnienia dla urzędnika. Ponadto, podobnie jak w urzędzie stanu cywilnego, przygotowaliśmy szampana oraz oprawę muzyczną. Po spełnieniu wszystkich formalności i przygotowaniu zaplecza, mogliśmy już w ustalonym dniu przystąpić do naszych zaślubin. Ślub był wyjątkowy, a miejsce, w którym go wzięliśmy na długo pozostało w naszej pamięci.

Nasz wyjątkowy dzień, który okazał się być najpiękniejszy w naszym życiu odbył się w przepięknej lokalizacji, w miejscu nam szczególnie bliskim. Cieszyliśmy, że mogliśmy zawrzeć związek małżeński poza murami urzędu i cieszyć się w pełni tym wspaniałym dniem.