Jestem właścicielem sklepu z zabawkami dla dzieci. Współpracuje z różnymi firmami, które przekazują mi rzeczy do sprawdzenia, abym zdecydował, czy się one nadają. Gdy wszystko działa tak jak powinno dostaję dostawa takich zabawek i je sprzedaje moim klientom. Nigdy nie zawiodłem się na tych sprzętach. Staram się wybierać wszystko, co mi odpowiada.

Autko na akumulator dla każdego malucha

auto na akumulator terenoweOstatnio dostałem propozycje sprawdzenia pewnego sprzętu. Było to auto na akumulator terenowe dla dzieci. Wszystko działało w nim idealnie, więc postanowiłem je sprzedawać. Samochód odpalany był za pomocą metalowego kluczyka. W kierownicy znajdowały się przyciski odpowiedzialne za klakson. Panel muzyczny z efektami dźwiękowymi, radiem wejściem na MP3. Pojazd świecił światłami z przodu i z tyłu. Na desce rozdzielczej znajdowały się przełącznik do jazdy w przód, stop i w tył. Ważnym atutem był też fakt, iż autko posiada wolny start, co jest ważne dla każdego małego dziecka. Wystarczy gdy dziecko ściągnie nóżkę z pedału gazu a samochód się zatrzyma. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota 2,4GHz dzięki czemu rodzic może kontrolować jazdę dziecka i zareagować jakby maluch skręcił tam gdzie nie powinien. Prędkość samochodu ustawia się za pomocą pilota. Przestronny wygodny fotel obity był eko skórą z pasami pięciopunktowymi zabezpieczy małego kierowce podczas jazdy samochodem. Posiadał on również otwierane drzwi z blokadą. Koła autka były szerokie i komfortowe wykonane z tworzywa EVA i świetnie radziły sobie na każdej powierzchni. Bagażnik samochodu miał otwieraną klapę, maska z przodu także była otwierana. Panel muzyczny posiadał gniazdo mp3, USB, wejście na kartę SD, radio FM, bluetooth.

Auta te sprzedawały się jak ciepłe bułeczki. Każdy był zachwycony taką zabawką, a maluch od razu do niego wskakiwał. Bardzo dużo frajdy daje ten samochód, nie tylko dzieciom, ale również dorosłym, bo sterując pilotem, mogą poczuć się jakby kierowali małym samochodzikiem. Nawet swoim dzieciom zafundowałem taką zabawkę.