Po kilku miesiącach namawiania, w końcu udało mi się przekonać mojego męża do wymiany mebli. Było strasznie ciężko, ale kiedy sam się wkręcił ten temat, to stwierdził, że w łazience również przydałyby się nowe meble. Takim oto sposobem mały remoncik zamienił się w duży remont. 

Meble do kuchni na wymiar

meble kuchenne na wymiar katowiceKiedy zaczęliśmy mierzyć naszą kuchnię, okazało się, że możemy mieć problem z wypełnieniem całej powierzchni meblami ze sklepu. W związku z tym zamówiliśmy piękne meble kuchenne na wymiar Katowice są sporym miastem, więc nie było z tym problemu. Poszukaliśmy kilka inspiracji, które się nam podobają i kiedy znaleźliśmy firmę, która wykonuje piękne meble, umówiliśmy się na spotkanie. Na szczęście nie czekaliśmy długo, ponieważ już następnego dnia udało się nam zamówić meble kuchenne na wymiar, które nam się podobają. Zostały one zaprojektowane według naszych sugestii oraz upodobań. Kolejnym plusem zaistniałej sytuacji było to, że nikt nie będzie miał takiej samej kuchni, jaką my będziemy mieli. Strasznie nie mogliśmy doczekać się efektu końcowego. Najfajniejsze było również to, że mogliśmy wybierać nawet najmniejszy szczegół, który wbrew pozorom miał znaczenie. Niektórzy nasi znajomi stwierdzili, że jedyny minus był taki, że musieliśmy czekać kilkanaście dni roboczych na wykonanie mebli do kuchni. Mi i Tobiaszowi absolutnie to nie przeszkadzało, ponieważ firma remontowa miała wyremontować naszą kuchnię. Miała zostać przemalowana na zupełnie inne kolory, a to z pewnością troszkę też potrwa.

Nie wiem, jak wy, ale ja uwielbiam dekorować pomieszczenia. Podobno mam niezłe wyczucie smaku i stylu, dlatego kilka razy zdarzyło się, że znajomi poprosili mnie o pomoc czy poradę. Było mi bardzo miło, dlatego nie miałam problemu z powiedzeniem, czego oczekuję od mojej nowej kuchni.