Z bratem mam na prawdę świetne relacje. Kiedy wyjechałem do pracy za granicę to cały czas utrzymywaliśmy kontakt. Brat niedawno kupił nowe mieszkanie i jadę do kraju, żeby je obejrzeć. Bardzo się cieszę, że mu się dobrze w życiu powodzi.

Pomoc w transporcie mebli z litego drewna

meble z litego drewnaBrat jeszcze nie ma umeblowanego mieszkania, ponieważ odkłada pieniądze. Mają gotową tylko sypialnię, kuchnię i łazienkę. Postanowiłem więc zrobić mu niespodziankę. Dałem mu pieniądze, żeby kupił sobie porządne meble z litego drewna do salonu. Mój gest bardzo go zaskoczył i początkowo nie chciał wziąć pieniędzy, ale w końcu dał się namówić. Od razu pojechaliśmy do sklepu, by coś interesującego wybrać. Brat znalazł idealne dla siebie meble z litego drewna, ale transport musiał zorganizować we własnym zakresie. Muszę mu pomóc jakoś. Zadzwoniłem do kumpla, który ma samochód dostawczy i zapytałem o wolny czas. Znajomy pomoże nam dostarczyć meble z litego drewna do domu mojego brata za niewielką opłatą. Cieszyliśmy się, bo tego samego dnia brat w końcu będzie miał umeblowane całe mieszkanie. Znajomy przyjechał do sklepu po piętnastu minutach i pomógł nam z załadunkiem. Meble były dość ciężkie, ale w trójkę sobie świetnie poradziliśmy. Z wniesieniem do mieszkania poszło już znacznie prościej. Razem z bratem ustawiliśmy meble z litego drewna w salonie i wygląda tutaj na prawdę świetnie. Nawet jest stół na sześć osób i piękny stolik pod telewizor. Brat jest bardzo zadowolony a ja cieszę się, że mogłem się do tego przyczynić.

Do brata przyjeżdżam trzy razy w roku oraz na święta. Lubimy razem spędzać czas i świetnie nam leci czas. Brat poznał ostatnio jakąś dziewczynę. Mam nadzieje, że to będzie udana znajomość, bo to świetny facet. Trzymam za niego kciuki.