Pamiętam czasy, kiedy byłam nastolatką i mogłam ubierać się codziennie tak samo. Moją mamę strasznie do wkurzało i nie mogła zrozumieć, dlaczego nienawidzę sukienek. Kiedy poszłam na studia, zmieniłam się i swoje podejście do większości spraw. W tym także do ubrań. Zaczęłam zwracać większą uwagę na to, co kupuję. Odkrywałam powoli świat mody.

Starannie wybieram bieliznę dla siebie

bielizna taroObecnie moją największą słabością jest bielizna taro. Długo szukałam firmy, która spełni całkowicie moje oczekiwania. Na szczęście bielizna taro jest fenomenalna. Moje koleżanki śmieją się już, kiedy mówię o tej bieliźnie. Wcale im się nie dziwię, bo często im ją polecam. Dlaczego? Przede wszystkim zachwyciło mnie to, że zarówno biustonosze, jak i majtki damskie można dostać za niewielkie pieniądze. Dodatkowo ich jakość ku mojemu zaskoczeniu była lepsza niż te, które wcześniej kupowałam. Okazało się, że mam je znacznie dłużej w porównaniu do biustonoszy z innych firm. Dodatkowym atutem jest sporo wybór modeli oraz kolorów. Kolorystyka bielizny także wyjątkowo przypadła mi do gustu, ponieważ mogłam tam znaleźć białą, czerwoną, fioletową, czarną, a nawet różne kombinacje. Osobiście uważam, że kobiety powinny znaleźć taką bieliznę, która sprawi, że poczuje się w niej nie tylko kobieco, czy bardziej pewna siebie, ale przede wszystkim komfortowo. Myślę, że warto w swojej szufladzie mieć kilka kolorów biustonoszy czy majtek damskich, ponieważ pod białą sukienkę nie założymy czarnej bielizny albo na odwrót. Są pewne niepisane zasady, o których warto pamiętać.

Wbrew pozorom bielizna to najważniejszy element ubioru. Jeśli w nim nie czujemy się seksownie czy wygodnie, to moim zdaniem wpływa to na nasz humor, ale nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Warto zwracać uwagę na tego typu szczegóły, ponieważ życie jest zbyt krótkie, żeby nie czerpać z niego wszystkiego, co najlepsze.